0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Vietnam Hoa Lu Cup
The Cong Binh Doan
۳
۱
Ha Noi
Finished
۱۶:۴۵
La Vie Long An
۰
۳
Bien Phong
Finished
۱۲:۳۰
  Iran Super League
Giti Pasand Esfahan
۳
۲
Eifam Seram Ardakan
Finished
۱۶:۰۰
Nikan Khorasan
۰
۳
Hoorsun Ramsar
Finished
۱۶:۰۰
Saipa Tehran
۱
۳
Pas Gorgan
Finished
۱۵:۰۰
Chador Malu
۳
۰
Mes Rafsanjan
Finished
۱۶:۰۰
Paykan Teheran
۲
۳
Foolad Sirjan Iranian
Finished
۱۸:۰۰
  Philippines UAAP
ADMU Blue Eagles
۳
۰
Uph Fighting Maroons
Finished
۰۸:۳۰
NU Bulldogs
۳
۱
Adamson University Falcons
Finished
۰۵:۳۰
  United States NCAA Championship
American International College Yellow Jackets
۲
۳
Merrimack Warriors
Finished
۰۲:۳۰
  Azerbaijan Super League
Azerrail Baku
۳
۰
Neftchi
Finished
۱۷:۳۰
  Europe CEV Champions League
Jastrzebiski Wegiel S.S.A.
۳
۰
GAS Sales Piacenza
Finished
۲۰:۳۰
Lube Civitanova
۰
۰
Halkbank Ankara
inprogress
۲۳:۰۰
Ziraat Bankasi
۰
۳
CV Guaguas
Finished
۱۹:۳۰
  Republic of Korea V League Women
Suwon Hyundai EC Hillstate (W)
۳
۰
GS Caltex (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Philippines UAAP Women
National University Lady Bulldogs (W)
۳
۰
Adu Falcons (W)
Finished
۰۹:۳۰
Ateneo de Manila Lady Eagles (W)
۳
۲
Phillippine Lady Maroons (W)
Finished
۱۱:۳۰
  France Ligue A Women
VBC Chamalieres (W)
۳
۰
France Avenir 2024 (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Vietnam Hoa Lu Cup Women
Thai Binh (W)
۰
۳
BTL Thong Tin (W)
Finished
۱۰:۳۰
Hanoi (W)
۱
۳
Binh Dien Long An (W)
Finished
۱۴:۳۰
  World Arabian Club Championship
Burgan SC
۳
۲
Kazma
Finished
۱۲:۳۰
Al Asswehly
۳
۱
Qatar SC
Finished
۱۸:۳۰
Dar Kulaib
۱
۳
Al Ahly Benghazi
Finished
۱۲:۳۰
Al Seeb
۰
۳
Al Shorta(Police Club)
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Korea V League
Asan Wooricard Hansae
۲
۳
Ansan OK Financial Group
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Divizia A1 Women
CSO Voluntari 2005 (W)
۳
۰
CSM Targoviste (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Superliga Women
CR Flamengo (W)
۲
۳
Sollys Osasco (W)
Finished
۰۳:۳۰
Sao Caetano (W)
۰
۳
Unilife Maringa (W)
Finished
۰۱:۰۰
  Hungary Extraliga Women
Ujpest TE (W)
۳
۰
Bekescsaba (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Sliedrecht Sport (W)
۱
۲
VV Utrecht (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Voltena (W)
۰
۳
Peelpush Meijel (W)
Finished
۲۲:۰۰
  Italy Serie A3
CUS Cagliari
۱
۳
Gamma Chimica Brugherio
Finished
۱۹:۳۰
Volley Garlasco
۰
۱
Monge-Gerbaudo Savigliano
inprogress
۲۳:۰۰
QuantWare Napoli
۲
۱
Pallavolo Franco Tigano Palmi
inprogress
۲۲:۰۰
San Dona di Piave
۱
۰
Mirandola
inprogress
۲۳:۰۰
Casarano Volley
۰
۰
Aurispa Libellula Lecce
inprogress
۲۳:۰۰
ErmGroup San Giustino
۰
۱
Plus Volleyball Sabaudia
inprogress
۲۳:۰۰
Geetit Bologna
۰
۰
Sisley Belluno
inprogress
۲۳:۰۰
Gabbiano Mantova
۰
۱
ASD Pallavolo Motta 1969
inprogress
۲۳:۰۰
Marcianise
۰
۰
Shedirpharma Massa Lubrense
inprogress
۲۳:۰۰
Parma
۱
۰
Negrini CTE Acqui Terme
inprogress
۲۳:۰۰
Virtus Fano
۰
۰
Banca Macerata
inprogress
۲۳:۰۰
  Argentina Liga A1 Women
Estudiantes de La Plata (W)
۳
۰
Gimnasia La Plata (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Slovakia Extraliga Women
VK Slavia UK Bratislava (W)
۳
۱
UNIZA Zilina (W)
Finished
۱۸:۳۰
VK Pirane Brusno (W)
۱
۳
Nove Mesto Nad Vahom (W)
Finished
۱۹:۳۰
VKP Bratislava (W)
۳
۰
UKF Nitra (W)
Finished
۲۱:۳۰
  United Arab Emirates Premier League
Al Jazira
۳
۲
Shabab Ahli Dubai
Finished
۱۸:۳۰
Al Wasl
۳
۲
Baniyas
Finished
۱۸:۳۰
Ajman
۳
۰
Al Nasr
Finished
۱۸:۳۰
  Bahrain National Championship
Bani Jamra
۳
۲
Al Shabab (BAH)
Finished
۱۹:۰۰
Busaiteen
۳
۰
Etehad Alreef
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Mestaruusliiga
Akaa
۳
۰
Loimu
Finished
۲۰:۰۰
KyKy
۳
۰
TUTO Volley
Finished
۲۰:۰۰
Karelian Hurmos
۲
۳
Tiikerit
Finished
۲۰:۰۰
  Europe CEV Cup
SVG Luneburg
۲
۱
Arkas Spor Izmir
inprogress
۲۱:۳۰
  Croatia Cup Women
Marina Kastela (W)
۱
۳
HAOK Mladost Zagreb (W)
Finished
۱۹:۳۰
OK Dinamo (W)
۲
۱
Karlovac (W)
inprogress
۲۲:۰۰
  Latvia Nacionala Liga Women
RSU/MSG 2 (W)
۲
۳
Rigas Volejbola Skola/LU (W)
Finished
۲۱:۳۰
Latvijas Universitate (W)
۲
۳
Jelgava/LU (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Poland 2 Liga Women
Myslowice (W)
۲
۱
Silesia Volley (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Switzerland NLA
VBC Lausanne
۰
۲
Chenois Geneve
inprogress
۲۲:۳۰
Concordia Volley Luzern
۰
۱
Concordia MTV Nafels
inprogress
۲۳:۰۰
  Europe Challenge Cup Women
UGSE Nantes Volley (W)
۱
۰
AGIL Igor Novara (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Croatia Croatia Cup
Mladost Ribola Kastela
۰
۲
MOK Mursa Osijek
inprogress
۲۲:۰۰
OK Varazdin Volley
۱
۳
HAOK Mladost Zagreb
Finished
۲۰:۳۰
  Hungary Regional League
OSSC
۲
۰
MAV Elore SC 2
inprogress
۲۲:۴۵
  Slovenia 1A. DOL Women
Ankaran Hrvatini (W)
۰
۲
GEN-I Volley (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Calcit Kamnik II (W)
۱
۳
Nova KBM Branik Maribor (W)
Finished
۲۰:۳۰
Luka Koper (W)
۰
۲
SIP Sempeter (W)
inprogress
۲۲:۳۰
ATK Grosuplje (W)
۰
۱
Calcit Ljubljana Kamnik (W)
inprogress
۲۳:۰۰
  Europe CEV Champions League Women
Savino Del Bene Scandicci (W)
۰
۱
Eczacibasi Vitra Istambul (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Fenerbahce Istanbul (W)
۳
۱
Allianz MTV Stuttgart (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Turkey Youth League
Avrupa Voleybol U20
۳
۲
Prof. Dr. Gazi Yasargil U20
Finished
۱۸:۳۰
Istanbul BBSC U20
۳
۰
Kartal Anadolu U20
Finished
۲۰:۰۰
  Finland Mestaruusliiga Women
HPK Hameenlinna (W)
۲
۳
LP Kangasala (W)
Finished
۲۰:۰۰
Nurmon Jymy (W)
۱
۳
Oriveden Ponnistus Orivesi (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Greece League Cup
Panathinaikos Athens
۳
۱
Pigasos Polichnis
Finished
۱۹:۰۰
AO Kifisias
۰
۳
PAOK Thessaloniki
Finished
۲۰:۳۰
  Montenegro Montenegro Cup Women
Luka Bar (W)
۳
۱
Albatros (W)
Finished
۱۸:۳۰
Galeb (W)
۰
۳
Herceg-Novy (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Tallinna Ulikool (W)
۱
۳
Rae Spordikool (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Poland I Liga Women
WTS Solna Wieliczka (W)
۱
۲
MKS Sokol Mogilno (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Enea Energetyk Poznan (W)
۰
۳
Sms Pzps Szczyrk (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Europe CEV Cup Women
Levallois Paris St Cloud (W)
۰
۱
Chieri Torino (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Hungary Regional League Women
Kertvarosi SE (W)
۱
۰
Emericus SE (W)
inprogress
۲۲:۵۰
  Albania Cup Women
Tirana (W)
۳
۰
Pogradeci (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Lebanon 1st Division
Blat
۲
۲
Bouchrieh
inprogress
۲۱:۳۰
  Czech Republic Regional League
Prosek B
۳
۰
TJ Sokol Michle
Finished
۲۰:۵۰
  Czech Republic Extraliga Women
Kralovo Pole Brno (W)
۰
۳
VK Prostejov (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Israel Premier League
Maccabi Ashdod
۰
۳
Hapoel Mate Asher Akko
Finished
۲۰:۳۰
  Albania Cup
Erzeni
۱
۳
Partizani
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Italy Regional U19
Armundia Virtus Roma U19
۳
۰
ASD Athlon Club Ostia U19
Finished
۲۰:۰۵
Parella Torino U19
-
-
Val Chisone U19
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Russia Superliga
Lokomotiv Novosibirsk
۳
۰
Kuzbass Kemerovo
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo L.O.
۳
۰
Shakhter Soligorsk
Finished
۱۸:۳۰
NOVA Novokuybyshevsk
۳
۰
Gazprom-Ugra Surgut
Finished
۱۸:۳۰
Zenit Kazan
۳
۰
Enisey Krasnoyarsk
Finished
۱۹:۳۰
Belogorie Belgorod
۳
۰
Fakel Novyi Urengoy
Finished
۱۹:۳۰
Dinamo Moscow
۳
۰
Ural Ufa
Finished
۱۹:۳۰
Zenit St. Petersburg
۳
۰
ASK Nizhny Novgorod
Finished
۲۰:۰۰
  Russia Superliga Women
Dinamo Krasnodar (W)
۰
۳
Lokomotiv Kaliningrad (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Belarus Division A Women
Kommunalnik GrGU (W)
۳
۰
Atlant Baranovichi (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Greece 3rd Division Women
Athles Heraklion (W)
۳
۰
Pigasos Polichnis (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Azerbaijan Super League Women
Azerrail Baku (W)
۰
۳
Abseron (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig
Osmaniye Mem
۰
۳
Nazilli Bld
Finished
۱۲:۳۰
Kayapinar Bld
۰
۳
Karapinar Anadolu
Finished
۱۴:۳۰
Duzce Akademi
۰
۳
Sorgun Bld
Finished
۱۷:۰۰
Dogu Akademi
۱
۳
Serik Belediyespor
Finished
۱۹:۰۰
  Russia Liga Pro Women
Granat-pro (W)
۲
۳
Malahit-pro (W)
Finished
۰۸:۴۵
Granat-pro (W)
۳
۰
Sapfir-pro (W)
Finished
۱۰:۲۵
Sovy-pro (W)
۱
۳
Panthers-pro (W)
Finished
۲۰:۴۵
Sovy-pro (W)
۱
۱
Foksi-pro (W)
inprogress
۲۲:۲۵
  Belarus Liga Pro
Sokol-Pro
۰
۳
Feniks Tver-pro
Finished
۰۷:۵۰
Molot-Pro
۱
۳
Orly-Pro
Finished
۰۹:۳۰
Plamya-Pro
۳
۱
Vityaz-Pro
Finished
۱۱:۲۰
Payp-Pro
۳
۱
Tornado-Pro
Finished
۱۲:۵۰
Alliance-pro
۱
۳
Titany-Pro
Finished
۱۴:۵۰
  Greece Regional League Women
GS Halandriou (W)
۰
۰
Zografou (W)
inprogress
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید